Baza noclegowa

« strona główna

Podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej

data 04-07-2013

W dniu 22 czerwca na kompleksie boisk sportowych „Orlik” w Smołdzinie odbył się „Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Smołdzino”.

Do turnieju zgłosiło się siedem drużyn:

1. Mocno procentowi” w składzie: Jacek Szaran, Paweł Kicak, Jacek Małczyński, Tomasz Kicak, Jarosław Piszko, Mariusz Robak, Łukasz Dołżycki;

2. Żelazne Pantery”: Bartłomiej Szabat, Mateusz Depta, Karol Czechowski, Adrian Wiśniewski, Arkadiusz Wiśniewski, Mikołaj Biłyk, Konrad Nowak, Przemysław Przytarski, Arkadiusz Walach;

3. Gardna Wielka”: Andrzej Czerwczak, Krzysztof Rusinek, Janusz Dwulit, Andrzej Lipski, Paweł Kozak, Jerzy Piekutowski, Tomasz Trukszyn, Paweł Zieliński, Jakub Lipski;

4. Z.K.S. Komnino”: Marcin Trukszyn, Mariusz Wójtowicz, Rafał Żydyk, Marcin Kobyliński, Damian Bielecki, Paweł Bielecki, Adam Misiek, Ireneusz Goch, Janusz Skocelas, Paweł Terefenko;

5. Wierzchocino”: Rafał Piwoni, Przemysław Osowski, Jacek Grochola, Łukasz Ziatyk, Michał Cymbalista, Szymon Słomski, Paweł Pasek;

6. Miglance”: Damian Szmalc, Marcin Kamiński, Kamil Szmalc, Marcin Buska, Marcin Drozdowski, Bartłomiej Wyka, Jarosław Hrywniak, Jacek Kula, Krzysztof Majcherski;

7. Czysta”: Tomasz Kulesz, Zbigniew Krajnyk, Mateusz Ziatek, Jakub Kowalczyk, Wojciech Kowalczyk, Arkadiusz Krajnyk, Tomasz Anderman, Andrzej Dyńka, Michał Orynycz, Karol Drywa

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, grano 2 razy po 5 minut. W sumie rozegranych zostało 21 spotkań, w których padło 59 goli. Nie została pokazana ani jedna żółta, a tym bardziej czerwona kartka przez sędziujących wzorowo cały turniej Panów Leszka Urbanowicza i Damiana Pyzę. Świadczy to niewątpliwie o grze fair play i wzajemnym szacunku mimo walki o każdą piłkę. Po ponad czterech godzinach walki na boisku wyłoniony został zwycięzca turnieju. Została nim ekipa o wdzięcznej nazwie „Miglance”, która w całym turnieju odniosła komplet zwycięstw tracąc tylko jednego gola. Drugie miejsce zajęła drużyna „Żelaznych Panter”, będąca czarnym koniem turnieju. Podium uzupełniła ekipa z Gardny Wielkiej.