Tymczasowa zmiana wejścia do Ośrodka Zdrowia i Apteki
w Smołdzinie
Szanowni Pacjenci i Klienci,
Informujemy, że z powodu rozpoczęcia prac remontowych związanych z naprawą schodów głównych, dotychczasowe wejście do budynku Ośrodka Zdrowia oraz Apteki w Smołdzinie jest nieczynne.
Wejście zostało przeniesione na tył budynku. Droga do nowego wejścia została wyraźnie oznakowana tablicami informacyjnymi na terenie wokół obiektu.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu miejsca prowadzenia prac budowlanych.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia i dziękujemy Państwu za wyrozumiałość oraz cierpliwość.




